Рік Українського Виноробства

Рік Українського Виноробства

Сомельє “Ресторації Бачевських” спільно з “Винний Гід України” підготували для наших гостей програму під назвою “Рік Українського Виноробства”. Завдяки якій протягом року, ми разом з Вами познайомимось з українським виноробством. Дізнаємось більше про кожен регіон країни та вина українських виробників.

Причорномор’я

Розпочати хочемо зі знайомства з українськими винними господарствами
Причорноморського краю.
Причорноморський регіон вважається одним із найдревніших виноробних регіонів України. Давні греки в першу чергу оцінили його сприятливий для виноградарства рельєф.

Причорномор’я — це частина Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. Ще стародавні римляни вважали, що виноград вирощений на цій території дає найкращий врожай, а межа Північного Причорномор’я, на сьогодні є тим місцем, де концентрується виноробство краю.

Виноробство Причорномор’я

Березень — Квітень

Березень. Презентація книги “Винний гід України” в “Рестораціїї Бачевських”
Представлені виноробні: Бейкуш, Бабчук, Ольвія Нуво.
Квітень. Гастрономічний вечір з представником виноробні.

Виноробство Закарпаття

Травень — Червень

Представлені виноробні: Шато Чизай, Виноробня Чопак, Cotnar.
Гастрономічний вечір з представником виноробні.

Виноробство Поділля

Липень — Серпень

Представлені виноробні: Винний дім Гігінеішвілі та Father’s Wine.
Гастрономічний вечір з представником виноробні.

Винна Бессарабія

Вересень — Жовтень

Представлені виноробні: Villa Tinta, Petrov Winery.
Гастрономічний вечір з представником виноробні.

Ігристі вина України

Листопад — Грудень

Ігристі вина з різних виноробень та регіонів.
Гала вечір в “Ресторації Бачевських”.
Вечірка – винний фестиваль “Українських малих виноробів”.

РІК УКРАЇНСЬКОГО ВИНОРОБСТВА

Виноробне господарство князя Трубецького

Історичне шато України, де протягом 120 років, виробляють якісні вина з винограду, вирощеного на власних виноградниках. Вина Трубецького завоювали не лише українське, а і міжнародне визнання.

Виноробня “Бейкуш”

Виноробня, яка впроваджує сучасні технології та робить вино не порушуючи баланс екосистеми. Виноградники розташовані на мисі Бейкуш, береги якого омиваються з одного боку Березанським лиманом, з іншого Бейкушською затокою.

“Ольвія Нуво”

Невеличка сімейна виноробня, заснована в 2013 році поблизу античної грецької колонії Ольвія, що і дала назву виноробні. Ольвія — це історична місцевість, де і сьогодні можна знайти артефакти, такі як давньогрецькі амфори. Власник виноробні, народився в Молдові та все дитинство провів на виноградниках, що і дало поштовх для створення власної.

“Babchuk Winery”

Власник виноробні почав справу в 2004 році. Виноробня знаходиться у мальовничому місці на висоті пташиного польоту над річкою Південний Буг. На невеличкій площі створено високотехнологічне виробництво. Спеціалізується виноробня на таких сортах винограду, як : Шардоне та Каберне Совіньйон.